במאמר הקודם התמקדנו בחשיבות הזמנת שירותי תחזוקה למעלית, והפעם נדון בשירות שרבים לא מכירים – וחבל שכך. בעוד כולנו מכירים ומשתמשים בשירותי בטוח חשובים כגון חיים, בריאות, דירה, רכב ועוד, הרי שמפספסים עוד סוג ביטוח שחשוב כנראה לכל בניין מגורים מודרני הכולל בתוכו מעלית אחת או יותר, אשר יכול לעזור לכם רבות בטווח הקצר והארוך כאחד.

מה זה בכלל ביטוח למעליות?

מעליות הן צורך חשוב וחיוני המצריך משאבים מכובדים כדי להתקין ולתחזק, ולכן מקרים בהם ישנן תקלות קריטיות או צורך בהחלפה, שדרוג או תיקון של חלקים במעלית או המעלית עצמה, עלולים להסתכם בסכומים גדולים במיוחד. בקיצור – אם חשבתם שבהתקנת המעלית אתם מסודרים לשנים הבאות, עליכם לקחת בחשבון את תחזוקתה, ואם חשבתם שהיא מסתכמת רק בכמה מבטים בכל כמה חודשים, תגלו מהר מאוד שחלקים חיוניים יכולים לעלות הרבה יותר ממה שציפיתם או ידעתם, וזה עוד לפני שמדברים על שירותים טריוויאליים שעלולים להתייקר (למשל, קריאות בשעת הלילה וכו').

אתם מוזמנים לשאול בניינים שכנים, וכנראה שתתקלו לא פעם בסכומי עתק שהדיירים נאלצו לשלם על פעולות שהיו נראות להן פעוטות, ואפילו חינמיות – והאלטרנטיבה של השבתת המעלית או סיכון הדיירים לא באה בחשבון, בטח ובטח אם מדובר בבניין עסקי או משרדים.

הדגשים החשובים

עכשיו כשהבנתם את החשיבות של שירות זה עבורכם ועבור הדיירים האחרים, הנה כמה פוינטרים שכדאי לכם לקחת בחשבון לפני שאתם בוחרים בספק הביטוח:

אז מה עכשיו?

מוכנים לשמור על בטיחות הדיירים ועל הכיס שלהם? במעליות ברלינר אנו מציעים שירותי ביטוח מתקדמים בהתאמה אישית לנתונים, לרצונות ולדרישות שלכם, תוך מתן מענה מקיף ושירותים מקצועיים בלעדיים שיתנו לכם ראש שקט. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.