מוקד שירות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@berlinerltd.co.il

מוקד שרות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@Berlinerltd.co.il |

ביטוח-מעלית

ביטוח מעלית – מה לרוב הוא כולל ומדוע הוא כל כך חשוב?

כשאנו מבטחים את המוצרים בהם אנחנו משתמשים, אנחנו ממזערים סיכונים וגורמים להתנהלות כללית תקינה יותר ובטוחה. ביטוח מוצרינו, בין אם מעליות או מוצרים מסוגים אחרים, יוביל לכך שתמיד יהיה מענה עבורנו, בשעת תקלה או חירום.

כשאין לנו ביטוח על מוצרים בהם אנו משתמשים, בדרך כלל התיקונים יהיו יקרים ביותר, מפני שבחלק גדול מעסקאות הביטוח על מוצרים, נכללים גם סעיפים הקשורים בתיקונים מוזלים. ביטוח מעלית כולל בדרך כלל תיקונים, קריאות מוזלות בשעות הלילה ועוד. חשוב לציין כי ביטוחי מעליות עשויים לכסות מקרים רבים ומגוונים, ועל כן יש להתאים לעצמכם את ביטוח המעלית המתאים לכם. בחלק מהמקרים, נזילות במערכות ההידראוליות לא יהיו כלולים בביטוח המעלית שלכם, וכך גם רלוונטי לגבי מערכות שונות אחרות. נרחיב מעט בנושא.

מדוע חשוב לעשות ביטוח למעליות בבנייני מגורים?

כבר נדבר על ביטוח מעלית בבניין של עסקים מרובים, אך ראשית נתמקד בבנייני מגורים. כאשר מתרחשת תקלה במעלית של בניין מגורים, אין ספק כי המשימה של איסוף הכספים היא כאב ראש אחד גדול. כל דייר תמיד ירצה לדעת (ובצדק כמובן) מה בדיוק התקלה, מדוע חברת המעליות לא מתקנת בחינם, מדוע זה "קורה שוב", אם הרגע "החלפנו חלקים במעלית" ועוד רבות.

אנשים המתגוררים בבנייני מגורים, בדרך כלל בוחרים לבטח את המעלית בכדי להימנע מכל אותם תרחישים, בהם נדרשת כמעט התחננות מכל דייר תוך משימת איסוף הכספים. ביטוח מעלית עשוי לכלול תיקונים במערכת ההידראולית, במערכות האלקטרוניות, המכניות, תיקוני נזילות ועוד. בכדי להתאים לעצמכם ביטוח מעלית נרחב, ניתן ליצור קשר עם חברת המעליות שלכם ולקבל מפרטי ביטוחים של מעליות.

בנייני משרדים או עסקים? ביטוח מעליות הוא בגדר חובה

אם מדברים על דברים אלמנטריים והכרחיים, הרי שמדברים על ביטוח מעלית לבנייני משרדים. מדובר בבניינים בהם המעליות עובדות נון סטופ, ומעליות שנתקעות עלולות לגרום לעוגמת נפש גדולה מאוד אצל האנשים המבקשים לנהל את לוחות הזמנים שלהם בהצלחה.

כל עיכוב מיותר בעת היתקעות במעלית, משמע חברת מעליות שאינה מקצועית דיה בכדי לטפל בנייתכם. שירות מעליות חייב להינתן במהירות האפשרית, תוך גילוי מקצועיות ללא רבב ודופי. כך נכון גם לגבי אחזקת המעלית כמובן. האחזקה צריכה להתבצע במהלך כל השנה כהלכה, ואם חברת המעליות שלכם תקפיד על תחזוקה נכונה, כמעט ולא יהיה צורך להפעיל ביטוח מעלית לטובת תיקונים כאלו ואחרים.

תפריט נגישות