מוקד שירות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@berlinerltd.co.il

מוקד שרות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@Berlinerltd.co.il |

החשיבות של מעלית בעיצוב משרדים

החשיבות של מעלית בעיצוב חללים מסחריים

עיצוב חללים מסחריים ניתן לראות כסוג של אומנות, שנועדה לשלב בין יופי ואסתטיקה לבין אלמנטים פרקטיים. העיצוב כולל לא רק הוספת אלמנטים שונים כגון גופי תאורה, שטיחים ופתרונות אחסון. במהלך העיצוב יש לתת את הדעת גם על דברים נוספים, ובהם המעלית. מהי בדיוק החשיבות של המעלית? איך בוחרים את המעלית המתאימה? מה עושים אם המעלית כבר מיושנת ומתקלקלת לעיתים קרובות?

מעליות מרשימות, לא סתמיות

כאשר בוחרים מעלית למבנה משרדים או לחלל מסחרי חדיש ויוקרתי, לא יעלה על הדעת לבחור במעלית סתמית. הבחירה צריכה לקחת בחשבון בין היתר את גודל החלל באותו המבנה ואת מספר המשתמשים במעלית, וכן את הרושם שרוצים ליצור בעיני האנשים המגיעים למתחם (לקוחות, עובדים, ספקים וכן הלאה). רושם ייחודי ייווצר אם מתקינים מעליות שמעניקות נוף פתוח ופנורמי בזכות תא נוסעים שקוף או שקוף למחצה.

חשוב לזכור שמעלית יוצרת רושם ראשוני, שכן היא מקדימה את הכניסה אל המשרד. ישנן מעליות שבהן תא הנוסעים יהיה גדול ומרווח במיוחד. יש דגמים בעלי תא מעוצב במלוא הפאר וההדר – החל מהדלתות, דרך הרצפה וכלה בלוח הכפתורים השולט על ההפעלה. אתם חושבים על עיצוב ואינכם רוצים להתפשר? זכרו שעיצוב אינו מסתיים בדלת של המשרד, וכי גם אזור הכניסה והמעלית חייבים לשדר את הרושם הרצוי – מרשים ובשום אופן לא סתמי.

רוצים לקבל מידע נוסף על עיצוב חללים מסחריים?

תפריט נגישות