כל הסיבות למה אתם צריכים שירות מעליות


בטיחות

לפני הכל, שלומם של הדיירים (וגם שלכם) הוא עדיפות עליונה. מעליות שאינן מתוחזקות כהלכה עלולות להפוך במרוצת השנים למלכודת מוות, וזו לא הגזמה. חשוב להבין שהמנגנון יכול להכיל עומס של מאות קילוגרמים במשך מספר שעות ביום לאורך זמן, מה שיוצר שחיקה (במקרים בהם ישנו שימוש מרובה, הבלאי יכול לקרות תוך מספר חודשים בודדים) אשר עלולה לסכן כל אחד מהמשתמשים. לפני שיהיה חלילה מאוחר מדי – אתם חייבים לדאוג לכך שיהיו בקרות תחזוקה לפי הנהלים.

נוחות

בהמשך לסעיף הקודם, גם מעלית שלא הגיעה לרמת סיכון, עדיין עלולה להיפגם מחוסר התחזוקה – מצבים כמו איטיות, תקיעות, חריקות ועוד הם תוצרים של מעליות שלא מטופלות כהלכה, וחוויית השימוש נפגמת משמעותית – וכך גם שביעות הרצון של כלל הבניין, כולל זו שלכם.

ערך הבניין

אחרי שקראתם את שני הסעיפים הנ"ל, האם הייתם מוכנים לגור בבניין כזה? כנראה שלא – ועל אחת כמה וכמה לשלם כסף כדי לעבור לבניין שכל יום בו עלול להוות סיכון ממשי. קונים רבים בימינו יודעים לשאול את השאלות הנכונות, ודברים קריטיים כמו איכות המעלית ותחזוקתה יכולים להפיל עסקה תוך רגע אחד או לכל הפחות להוביל לדרישה להורדת המחיר או להקפאתה עד הטיפול המיוחל.

שביעות רצון

דיירים מוגנים מרגישים טוב יותר, ואין חבר בוועד הבית שלא מעדיף את רף שביעות הרצון במספרים הגבוהים. אם אתם רוצים להרים את המדד למעלה (ממש כמו עם מעלית), החלטה חשובה כמו הקפדה על נהלי תחזוקת המעלית והזמנת שירות בתחום, כנראה הולכת לשמח את חברי הבניין, וכמו שאתם יודעים – גם אתכם.

חוק

אז נכון, בטיחות היא חשובה ביותר וכך גם הנוחות ושביעות הרצון, ואם אתם מתכוננים למכור בקרוב – אז גם הערך. אבל בסופו של דבר, דברים כמו אחריות במקרה של נזק חלילה או מצבים בהם ניתן להוכיח רשלנות או הזנחה, יכולים לחזור אליכם כמו בומרנג. הנזק בנפש הוא הנזק החמור ביותר, אבל נזק משפטי וכספי (וזה עוד לפני שמדברים על השם הטוב שלכם) הוא לא משחק ילדים – לפני שאתם מסתכנים בדברים כאלו, קחו אחריות ובצעו את השינויים במהרה.

לסיכום

שירות מעליות הוא יותר מהמלצה, ואין לנו ספק שאם כל הפרמטרים לעיל חשובים לכם, אתם כבר יודעים בעצמכם את התשובה. במעליות ברלינר נשמח לתת לכם שירות מקיף, איכותי ומקצועי שייתן לכם מענה לכל הצרכים שלכם בזמינות גבוהה, מחירים אטרקטיביים ואדיבות מיטבית. צרו עמנו קשר כבר היום ונשמח לעזור לכם.

elevator in building