מוקד שירות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@berlinerltd.co.il

מוקד שרות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@Berlinerltd.co.il |

לא הכל בחיים אבל בהחלט הופך אותם לקלים

למה מעלית מהירה למשרדים היא חובה עבורכם?

הטכנולוגיה סביבנו מתפתחת בקצב שיא, וגם עולם המעליות קיבל שדרוגים משמעותיים אשר הפכו את חוויית השימוש לקלה, בטוחה ונוחה יותר מאי פעם. למעשה, המעליות הנמצאות היום בבנייני משרדים חדשים שונות לאין ערוך בהשוואה לאלו שהיו קיימות לפני 100 שנה, ואפילו מחזיקות בהבדלים מהותיים בהשוואה לדגמים המתקדמים ביותר בשנות ה-2000, ויכולה להגיע עד למהירות גבוהה יותר ב-900% בהשוואה לימים עברו – וכמו שאנחנו כבר יודעים, זמן זה כסף, ולא רק בזירה העסקית.

המספרים שעושים את ההבדל ועלולים להשפיע על העסקה הבאה שלכם

מה אתם בודקים כאשר אתם מבצעים החלטה חשובה כמו מעבר דירה או משרד? רבים ישיבו כי המיקום הוא פקטור קובע, ביחד עם דגשים נוספים כגון שטח, נוף, שותפים לבניין וכו'. בעוד מדובר בנושאים שאסור להתעלם מהם, דיירים, בעלי עסקים וימים רבים יכולים לסרב לעסקה אטרקטיבית רק בגלל פקטור המעלית – ממש כמו שאנחנו לא נרצה להיגרר לפקקים בתחילת וסוף יום עבודה, כך אנחנו לא רוצים לבזבז זמן יקר בהגעה למשרד שלנו.

למעשה, ישנם שני פרמטרים עיקריים מהם גוזרים את הסטנדרט: זמן ההמתנה הממוצע (Average Waiting Time) וזמן ההגעה ליעד (Average Time to Destination), כאשר המטרה היא כמובן, להיות כמה שיותר מהיר בשניהם. תקן האיכות לבניין משרדים הוא עד 26 שניות המתנה בממוצע, ועד 90 שניות להגעה ליעד, בעוד בבנייני מגורים התקן מחמיר פחות, ועומד על מקסימום של 30 שניות זמן המתנה ועד 100 שניות להגעה ליעד. איך מגיעים לתוצאות כאלו? כאן התשובה מתחלקת למספר אופטימיזציות: אפקט וואקום המונע רעשים או ויברציות בכבל, אווירודינמיקה מיוחדת בפיר המעלית, מערכת פיקוד מבוססת אלגוריתמים חכמים אשר יודעת לתפעל את הזמינות לפי הצרכים, ולעתים אף התאמה מיוחדת של הבניין עצמו.

השורה התחתונה: לא חייבים להיות בטופ – אבל אסור להתעלם מכך

כאשר לוקחים את כל הפרמטרים בחשבון, נשאלת השאלה – עד כמה צריך להשקיע במעלית מהירה? התשובה לכך משתנה בהתאם לאופי הבניין ולצרכיו: בניין משרדים חדיש ורב קומות זקוק למהירות הרבה יותר מבניין מגורים בן מספר קומות מהסיבה הפשוטה שהסיכוי להאטות ו"פקקי תנועה" בקומות השונות גדול וקריטי הרבה יותר. בעוד חשוב להקפיד שכל מעלית מודרנית תעמוד לכל הפחות בסטנדרט הממוצע, עדיין חשוב לזכור שישנם דברים נוספים אשר חייבים להילקח בחשבון כמו גודל, פיקוד, כמות המעליות ועוד. לכן, ההמלצה שלנו תהיה לבחון את התמונה הגדולה הכוללת גם את הדיירים והשוכרים עצמם, ורק אז להחליט בהתאם. בברלינר מעליות אנו מחזיקים בידע והניסיון הרב אשר נדרש כדי להוציא פרויקטים כאלו לפועל, ונשמח לעמוד לשירותכם בהתקנה של כל מעלית תוך עמידה בכל התנאים הנדרשים, תוך מתן מענה בטוח ויעיל שיישאר איתכם לזמן הארוך – רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תפריט נגישות