מוקד שירות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@berlinerltd.co.il

מוקד שרות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@Berlinerltd.co.il |

מהם הפרמטרים לפיהם נמדדת חברת מעליות אמינה לבניין שלכם?

מהם הפרמטרים לפיהם נמדדת חברת מעליות אמינה לבניין שלכם?

ישנם הרבה מאוד פיתוחים טכנולוגיים הדורשים מאיתנו תשומת לב נוספת, וממש כמו שאנחנו לא ממהרים לקנות אוטו או דירה חדשים לפני שביצענו מחקר מדוקדק – כך גם במעלית. מדובר בשירות שנמצא בשימוש עשרות, מאות ואף אלפי פעמים ביום, אשר דורש בטיחות מקסימלית, עמידה בכל התקנים המחמירים ויציבות לאורך זמן. לכן, ישנם מספר פרמטרים שאתם מוכרחים לבדוק מראש לפני שאתם מבצעים תהליך התקנת מעליות – ולא להתפשר עליהם ולו בקצת.

בטיחות

חברה איכותית תדאג לכך שכל משתנה הקשור לבטיחות ותלוי בה יטופל במלוא הרצינות. דוגמא טובה לכך היא מערכת הינע מבוקרת, אשר הפכה לסטנדרט של משרד העבודה בשנת 2017, ביחד עם מערכת לניטור בלמים, מערכת הגנה לזיהוי תנועה בלתי מבוקרת (UCM) ובלם כפול העומדים בתקנים ונמצאים במצב טוב ותקין. בנוסף, יש להקפיד על כך שהכניסה למעליות תמנע החלקה ותישאר יבשה ככל הניתן. אמצעים נוספים כוללים מעקה בטיחות פנימי העוזר לתחושת הבטיחות, לחצן מצוקה פעיל שיהיה זמין 24/7 וכמובן – דלתות שנסגרות ונפתחות בסדר הנכון, עם חיישנים שימנעו מצבים בהם הדלת נסגרת מוקדם מדי.

שקיפות

מעליות הן לא משחק ילדים ולא צחוק, ולכן חשוב שתהיו מעורבים בכל שלב ושלב של התהליך – מה מתוכנן, מה מבוצע כרגע ומהו הצפי לתוצאה הסופית. יש שינויים? הם דורשים אישור. יש בלת"מים? לא ניתן למנוע אותם, אבל כן צריך לדווח עליהם. אתם צריכים לדעת כל מידע רלוונטי על המעלית, ולקבל אותו מהרגע הראשון.

טכנולוגיה

גם אם נדמה לכם שהמעליות כמעט ולא משתנות, האמת היא שישנם דגמים, פיתוחים והמצאות חדשים מדי שנה בשנה. אל תתפשרו על חברה שלא עובדת עם המודלים והדגמים החדשים, ולא תיתן לכם להיכנס למצב שבו אתם מקבלים מעלית שהייתה יכולה להיות טובה הרבה יותר. טכנולוגיה חשובה שכדאי שתהיה לכם היא מערכת שליטה מרחוק (ESS) שתאפשר לזהות תקלה כלשהי בזמן אמת ולשלוח טכנאי לטיפול מהיר, אפילו לפני שהדיירים או השוכרים נתקלו בה.

נגישות

כ-20% מאוכלוסיית ישראל מוגדרת כבעלת מוגבלויות, ואין שום סיבה שנמנע מהם גישה לאזור כלשהו. כמעט בכל בניין יש לפחות שוהה אחד ביום אשר לא יכול להתנייד במדרגות, ואתם צריכים לתת את המענה עבורם ולדאוג שתהיה להם שהייה נעימה וקלה ככל הניתן – שימו לב ודרשו פתרונות המתאימים לכך.

אסתטיקה

אז נכון, הפרמטרים הקודמים קודמים בסדר העדיפויות, אבל זה לא אומר שאתם צריכים להתפשר על נראות המעלית, אשר מהווה נדבך משמעותי במראה של הלובי ואפילו של הנכס עצמו. הכל מתחיל בדלתות, אבל ממשיך גם בחלל המעלית, במראה, בכפתורים ובעוד אלמנטים שונים שיכולים לשנות לחלוטין את הדעה של המבקרים לטובה או לרעה – ואנחנו מניחים שאתם מעדיפים את התוצאה הראשונה.

אז מה בוחרים?

במעליות ברלינר אנו מחזיקים בניסיון וידע רב אשר מוכיח שאנו יודעים כיצד להתנהל בכל אחד מהסעיפים הנ"ל בצורה אופטימלית, תוך מתן שירות אדיב, מקצועי ומסור לכל הליך של התקנה, שיפוץ או החלפת מעלית בבניינים שונים ברחבי הארץ. מעוניינים להתחיל ולבחון זאת בעצמכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תפריט נגישות