מוקד שירות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@berlinerltd.co.il

מוקד שרות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@Berlinerltd.co.il |

מעלית ביתית

התקנת מעלית ביתית

חברת ברלינר מציעה ללקוחות פרטיים אפשרות של התקנת מעלית ביתית, שתוכל לשמש את בני הבית הפרטי בצורה נוחה ובטיחותית.
הדרישות שלנו ממעליות ביתיות שונות מדרישותינו ממעליות רגילות. כאשר מדובר על מעליות ביתיות, אנו מעוניינים במעליות נוחות ובטוחות לשימוש, אשר תהיינה גם מסוגלות לנוע במהירות מספקת. אנשים רבים רואים לנכון להוסיף בפרויקטים הנבנים כיום, מעליות קטנות לבתים פרטיים. מעלית ביתית יכולה לשדרג את איכות החיים בבית ולאפשר לבני הבית לעבור בקלות בין מפלסי הבית ולעזור לכאלו המתקשים לבצע זאת.

אם בעבר מעליות ביתיות היו נחלתם של העשירון עליון, היום אנשים רבים מתקינים מעלית בבית שלהם בעלויות זולות יותר.

מהם היתרונות של מעליות ביתיות?

  1. נוחות מירבית.
  2. עזרה לבעלי מוגבליות.
  3. העלאת ערך הנכס.

אם בעבר המודעות לנושא האנשים בעלי מגבלות שונות הייתה נמוכה באופן יחסי, הרי שכיום, מודעות זו במגמת עלייה. למעליות ביתיות יש מקום חשוב במגמה זו, שכן ביכולתן לאפשר גם לנכים ולקשישים להגיע לכל קומה ומפלס. עבור אנשים בעלי מגבלות ראייה פותחה במיוחד מעלית קטנה לבית פרטי עם כתב נוח למישוש, וכן מעליות ביתיות "מדברות", אשר מכריזות על הקומה. בנוסף, השימוש במעלונים מאפשר תנועה נוחה גם בבתים פרטיים בהם אין מקום למעלית גדולה. חברת ברלינר מתמחה גם בהתקנת מעלונים ובאחזקתם וגם בהתקנת מעלית שבת.

השירות שלנו עבור מעליות לבתים פרטיים:

מעליות ביתיות, ככל מכשיר אחר, זקוקות לאחזקה שוטפת על מנת להבטיח את תקינותן ואת בטיחות השימוש בהן. הצורך באחזקת מעליות בכלל, ומעליות ביתיות בפרט, נעשה יותר חשוב ככל שאלו נעשות משוכללות, רבות עוצמה ומהירות יותר. זהו המקום שבו חברת ברלינר מעליות נכנסת לתמונה. החברה מספקת גם שירותי שיפוץ מעליות, מהרמה המכאנית, לרבות החלפה של מנועים, לוחות פיקוד ובקרה וכבלים, ועד לרמת העיצוב.

כמו כן, מעסיקה ברלינר מעליות מספר צוותים, אשר זמינים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. כך, בכל מקרה של תקלה מגיעים אנשי החברה במהירות, מחלצים את האנשים התקועים, במקרה הצורך, ומשיבים את המעלית למצב תקין ובטוח בזריזות האפשרית, הכול כדי שלקוחות החברה יוכלו לעלות ולרדת בבטחה. כי מבחינתנו, תפקידנו לא מסתיים לאחר התקנת המעלית, אלא ממשיך להיות משמעותי כל העת גם בשירות למעליות שאנו מעניקים.

רוצים לגלות כיצד חברת ברלינר מעליות תוכל לסייע גם לכם להגיע לכל גובה שתרצו? פנו אלינו ונציגי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם, ואף להגיע עד אליכם על מנת לבחון את השטח ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מדויקת ואטרקטיבית עבור מעלית קטנה לבית הפרטי שלכם.

לקבלת הצעת מחיר,
צרו קשר עם הנציג שלנו עוד היום!
*ללא התחייבות

סניף מרכז

סניף באר שבע והדרום

מעלית ביתית

תפריט נגישות