מעלית שבת


מעלית שבת מחירברלינר מעליות מובילה בענף ובעלת ניסיון של למעלה מ-30 שנה במתן שירותי התקנה, תחזוקה ושיפוץ מעליות ומעלונים.

מעלית שבת- למניעת חילול שבת

מבין מגוון המעליות שאנו מתקינים ומספקים עבורם שירות, חברת ברלינר גאה לתת שירות גם עבור הציבור הדתי בישראל ולהתקין בעבורו מעלית שבת.
מעלית שבת הנה מעלית המספקת פתרון איכותי לקהל שומר שבת אשר גר בבניין רב קומות או לחילופין מבלה בנופש במלון בו מותקנת מעלית שבת.
מטרתה המרכזית של מעלית שבת הנה להקל על שומרי מסורת ועל הציבור הדתי, אשר מעוניינים לנוע בין הקומות השונות במלון או בבניין מגורים מבלי לפגוע בשמירת השבת. מעלית שבת הנה מעלית אשר מתוכנתת לעצור בכל קומה וקומה מבלי  צורך ללחוץ על כפתור – המעלית עוצרת בכל קומה באופן אוטומטי, ולאחר מספר שניות דלתות המעלית נסגרות לבד, ללא שום מעורבות אדם.

מעלית ייחודית זו הנה בעלת לוח פיקוד ובקרה אשר תוכנן מראש תכנית מסוימת על פי דרישות הלקוח, למשל: שעות פעילות מסוימות, פעולות קבועות, דילוג על קומות ועוד.

מעלית שבת בציבור הדתי

ככלל בציבור הדתי ישנה עדיפות מסוימת לבחירת דירות מגורים בקומות התחתונות של הבניין (או במידת האפשר, מגורים בבית על קרקע), וזאת על מנת למנוע תלות כלשהי במעליות בימי שבת וחג. בנוסף, רבנים מזרמים מסוימים בציבור הדתי לא מתירים שימוש במעלית שבת ביום המנוחה, מכיוון שיש לדעתם חשש של קיום מלאכה האסורה בשבת בשימוש בהן.

בבואכם לבחור בחברת מעליות חשוב לא להתפשר על איכות החברה המבצעת – חברת ברלינר תשמח לספק לכם שירות מקצועי, איכותי ואמין ולבצע עבורכם התקנה של מעלית שבת.

 

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר עם הנציג שלנו עוד היום!
סניף מרכז 03-6318163
סניף באר שבע והדרום 08-9405327
ניתן גם להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם במהירות
*ללא התחייבות