מוקד שירות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@berlinerltd.co.il

מוקד שרות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@Berlinerltd.co.il |

שיפוץ ותיקון מעליות – כיצד עושים זאת נכון

שיפוץ ותיקון מעליות – כיצד עושים זאת נכון?

שיפוץ ותיקון של מעליות הוא תחום אשר מצריך מומחיות גבוהה ונעשה בידי חברות עם תו תקן של מכון התקנים. בכדי שתוכלו לדעת שאתם מקבלים את העבודה המקצועית ביותר, ייצרנו מדריך מפורט אשר עובר על השלבים החשובים ביותר בתהליך. קראו כעת כיצד ניתן לשפץ ולתקן גם את המעליות שלכם.

בחינת המצב הטכני והאסתטי של המעליות

בשלב ראשון, יש לבצע בדיקה מעמיקה אודות המצב הטכני והאסתטי של מעליות הבניין. שלב זה מתבצע בעזרת טכנאי מעליות ובו ניתן לקבל רושם ראשוני אודות הצרכים ההנדסיים של כל מעלית. חובה לבצע אפיון של המצב הקיים ולספק רישום מדוקדק אודות כל הממצאים אשר דורשים תיקונים מיידים. בנוסף, חשוב להקפיד על גילוי כל התקלות ולהשתמש במכשור מתקדם בעת הבדיקה.

יצירה של אסטרטגיה תיקונים שתואמת את התקציב שלכם

לאחר שהמידע המקצועי מוצג בפני ועד הבניין, ניתן לספק המלצות בדבר שיפוץ המעלית. שיפוץ מעליות ניתן לביצוע בשלבים רבים, אולם הוא תמיד מתחיל באבטחת שלומם של הדיירים. בתקלות אשר מחייבות תיקון מיידי, יש להשבית את המעלית לתקופה קצרה לצרכי תיקונים דחופים. ברוב המקרים, אין כל צורך להשבית את המעלית למשך יותר ממספר שעות בכל טיפול.

רכישה של חלקי חילוף מקוריים

במידה ויש צורך לרכוש חלקים ייעודיים, חשוב להקפיד על חלקים מקוריים. במידה ואין כאלו בנמצא, רצוי להזמין חלקים אשר תואמים את הדרישות החשמליות ופיזיקליות של כל מעלית. חלקי החילוף מגיעים עם אחריות מלאה ולכן אסור להתפשר על רכישה של חלקים אשר אינם מגיעים עם אחריות שכזו. לאחר הרכישה והייבוא של החלקים השונים, ניתן לבצע התקנה בפועל שלהם.

שיפוץ המעלית על ידי טכנאים מוסמכים

החלק האופרטיבי של שיפוץ המעליות מתבצע על ידי טכנאים מוסמכים אשר להם ניסיון עשיר בתחום. על ידי התקנה של חלקי החילוף באופן המיטבי, ניתן להבטיח את שלומם של העולים והיורדים בכל המעליות של הבניין. כדאי לדעת, ששלב ההתקנה הוא השלב המסובך מכל ולכן מצריך מיומנות מיוחדת בטיפול במעליות מסוגים שונים.

ביצוע בקרת איכות קפדנית

בכדי לוודא שהמעליות שלכן ישמרו על המראה החיצוני והמכני שלהם לאורך שנים, חשוב לבצע בקרת איכות קפדנית. בקרה זו מתחילה בביצוע של אחזקת מעליות שוטפת בכל מספר חודשים. באופן זה, אתם לא רק תעמדו בדרישות של הרגולטור המקומי, אלא אף תזכו למעלית חזקה ובטוחה במיוחד.

תפריט נגישות