מוקד שרות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@Berlinerltd.co.il |

שירות מעליות מבית ברלינר

אם יש לכם צורך בשירות למעליות, הצוות המקצועי של ברלינר מעליות ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מעליות מקצועי!
ברלינר מעליות קיימת כבר מעל ל-30 שנה, ומעניקה שירות מעליות במקצועיות ואמינות מאז הקמתה. תחזוקה הולמת של מעליות הנה קריטית לביטחון המשתמשים בה, ואין לזלזל בה. אנחנו בברלינר מעליות נשמח להעניק לכם שירות מעליות, שיהיה מקצועי, מהיר ויעיל במחיר הטוב ביותר בשוק.

אנו מעניקים שירות למעליות באיכות אחרת!

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם שירת מעליות איכותי ולטפל בכל בעיה, בין אם היא אלקטרונית, מכנית, או דקורטיבית.
ב-20 שנים של שירות מעליות, מעליות ביתיות או מעלונים לומדים כמה דברים; אנחנו בברלינר מעליות מומחים בכל מה שקשור למעליות – החל מבנייתן, שיפוצן של המעליות, דרך תחזוקה שוטפת ועד טיפולים בשעת חירום. אם אי-פעם נתקעתם במעלית, אז אתם יודעים איזו חוויה לא נעימה זו.

כדי שדברים כאלו לא יקרו, יש צורך לבצע תחזוקה שוטפת למעלית, ושירות מעליות שכזה הוא בדיוק מה שאנחנו בברלינר מעליות מתמחים בו.

אנו מספקים שירות מעליות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וזמינים לכל קריאה.

צוות הטכנאים שלו עומד לרשותכם, כבר למעלה מ-30 שנה, וזמין בהתראה של רגע לכל בעיה – אבל אין סיבה לחכות לבעיה שתצוץ!

התקשרו עוד היום והזמינו טכנאי מקצועי ואמין שיספק שירות מעליות מצוין גם לכם!

שירות מעליות אמין ומקצועי

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ללא התחייבות- צרו קשר עוד היום!

סניף מרכז 052-7208866
פקס: 03-7391505
דוא"ל: hagit@berlinerltd.co.il
סניף באר שבע והדרום 08-9405327
ניתן גם להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם במהירות

בטיחות

לפני הכל, שלומם של הדיירים (וגם שלכם) הוא עדיפות עליונה. מעליות שאינן מתוחזקות כהלכה עלולות להפוך במרוצת השנים למלכודת מוות, וזו לא הגזמה. חשוב להבין שהמנגנון יכול להכיל עומס של מאות קילוגרמים במשך מספר שעות ביום לאורך זמן, מה שיוצר שחיקה (במקרים בהם ישנו שימוש מרובה, הבלאי יכול לקרות תוך מספר חודשים בודדים) אשר עלולה לסכן כל אחד מהמשתמשים. לפני שיהיה חלילה מאוחר מדי – אתם חייבים לדאוג לכך שיהיו בקרות תחזוקה לפי הנהלים.

נוחות

בהמשך לסעיף הקודם, גם מעלית שלא הגיעה לרמת סיכון, עדיין עלולה להיפגם מחוסר התחזוקה – מצבים כמו איטיות, תקיעות, חריקות ועוד הם תוצרים של מעליות שלא מטופלות כהלכה, וחוויית השימוש נפגמת משמעותית – וכך גם שביעות הרצון של כלל הבניין, כולל זו שלכם.

ערך הבניין

אחרי שקראתם את שני הסעיפים הנ"ל, האם הייתם מוכנים לגור בבניין כזה? כנראה שלא – ועל אחת כמה וכמה לשלם כסף כדי לעבור לבניין שכל יום בו עלול להוות סיכון ממשי. קונים רבים בימינו יודעים לשאול את השאלות הנכונות, ודברים קריטיים כמו איכות המעלית ותחזוקתה יכולים להפיל עסקה תוך רגע אחד או לכל הפחות להוביל לדרישה להורדת המחיר או להקפאתה עד הטיפול המיוחל.

שביעות רצון

דיירים מוגנים מרגישים טוב יותר, ואין חבר בוועד הבית שלא מעדיף את רף שביעות הרצון במספרים הגבוהים. אם אתם רוצים להרים את המדד למעלה (ממש כמו עם מעלית), החלטה חשובה כמו הקפדה על נהלי תחזוקת המעלית והזמנת שירות בתחום, כנראה הולכת לשמח את חברי הבניין, וכמו שאתם יודעים – גם אתכם.

חוק

אז נכון, בטיחות היא חשובה ביותר וכך גם הנוחות ושביעות הרצון, ואם אתם מתכוננים למכור בקרוב – אז גם הערך. אבל בסופו של דבר, דברים כמו אחריות במקרה של נזק חלילה או מצבים בהם ניתן להוכיח רשלנות או הזנחה, יכולים לחזור אליכם כמו בומרנג. הנזק בנפש הוא הנזק החמור ביותר, אבל נזק משפטי וכספי (וזה עוד לפני שמדברים על השם הטוב שלכם) הוא לא משחק ילדים – לפני שאתם מסתכנים בדברים כאלו, קחו אחריות ובצעו את השינויים במהרה.

לסיכום

שירות מעליות הוא יותר מהמלצה, ואין לנו ספק שאם כל הפרמטרים לעיל חשובים לכם, אתם כבר יודעים בעצמכם את התשובה. במעליות ברלינר נשמח לתת לכם שירות מקיף, איכותי ומקצועי שייתן לכם מענה לכל הצרכים שלכם בזמינות גבוהה, מחירים אטרקטיביים ואדיבות מיטבית. צרו עמנו קשר כבר היום ונשמח לעזור לכם.

 

שירות למעליות