מוקד שירות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@berlinerltd.co.il

מוקד שרות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | Hagit@Berlinerltd.co.il |

התקנת מעליות

שירות התקנת מעליות של ברלינר

חברת "ברילנר מעליות בע"מ", הינה חברת מעליות בעלת ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום המעליות (והמעלונים). החברה מבצעת התקנת מעליות חיצונית או פנימית לכל סוגי המעליות והוספת מעליות במסגרת תמ"א 38, בין אם מדובר במבנים חדשים או במבנים קיימים, תוך כדי מתן שירות 24 שעות ביממה ומקצועיות חסרת פשרות.

חברת מעליות ברלינר מתמחה בהתקנת מעליות בבניינים חדשים וקיימים,
תמ"א 38 ובבתים פרטיים.

שירות התקנת מעליות של ברלינר

חברת ברלינר מתמחה בתכנון יסודי של בניית המעלית בבניין חדש, תכנון מספר המעליות הדרושות, בחירת המעלית המתאימה ביותר לצורכי המשתמשים: דלתות נפתחות משני הצדדים, דילוג על קומות ועוד. כמו כן, אנו מבצעים התקנת מעליות במסגרת עבודות תמ"א 38 לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה. במסגרת עבודות אלה, מחזקים קבלנים ואנשי מקצוע מבנים ישנים, ובמקום שהדיירים או המדינה ישלמו עבור השיפוץ, הם מוסיפים קומה או שתיים למבנה ואת הדירות שבהן יכולים למכור וליהנות מהרווחים, או לגור בהן בעצמם. הוספת הקומות מלווה בדרך כלל בהוספת והתקנת מעלית (חיצונית או פנימית) לרווחת כל הדיירים.

התקנת מעליות בבית משותף

החלטתם על התקנת מעלית בבניין משותף, יש לנו נסיון רב בהתקנה של מעליות בבניינים קיימים, למידע נוסף על התקנת מעלית בבית משותף 

שירות מעליות בבניין

התקנת מעליות בבתים פרטיים

בנוסף להתקנת מעליות במסגרת תמ"א 38, חברת ברלינר מתכננת, בונה ומבצעת הוספת מעלית גם לבתים פרטיים. הוספת מעלית בבית פרטי מעלה את ערך הבית ומספקת מענה לאנשים המתקשים לעלות במדרגות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

שירות התקנת מעליות מקצועי מבית ברלינר!

השירות שלנו כולל הבטחת פעולתן התקינה של המעליות באופן שוטף וקפדני, שירות תיקונים מקצועי במידת הצורך ושירותי חילוץ במקרי חירום, מידע נוסף על אחזקת מעליות ראה כאן. המומחים של ברלינר יספקו לכם ייעוץ מקצועי והכוונה מלאה לבחירת המעלית, וילוו אתכם לאורך כל הדרך עד להשלמת התקנת המעלית בבניין שלכם.

שירות מעליות בבניין

חברת ברלינר – למעלה מ-30 שנה בתחום המעליות …

כבר לפני כמה עשרות שנים, עם התפתחות טכנולוגיות הבנייה החדשות, החלו לבנות לגובה. מכיוון שצריך היה למצוא פתרון נוח שיאפשר לאנשים המתגוררים בקומות הגבוהות להגיע אל דירתם, החלו לעבוד על פיתוחה של המצאה גאונית שהיום כולנו מכירים בשם מעלית. לאחר שביצעו את הבדיקות הדרושות למען בטיחות המשתמשים בהן, החלו לבצע התקנת מעליות בבניינים החדשים שנבנו. למרות זאת, נשארו עדיין מבנים גבוהים שנבנו לפני שנים, בטרם השימוש במתקנים אלה היה נפוץ בארץ, ואשר לא הותקנה בהם מעלית עד היום. בדיוק לשם כך נועד שירות הוספת המעלית שלנו.

רוצים לדעת כמה עולה מעלית? עברו למאמר הבא

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ללא התחייבות
צרו קשר עוד היום!

התקנת מעלית ביתית

רוצים לשדרג ולשפר את הנגישות לקומות הגבוהות בבית? לשפר את נוחות התנועה או פשוט להעלות את ערך הנכס שלכם ולהקפיץ את היוקרה שלו בכמה רמות, גם מבחינת שדרוג הנוחות ובאותה הזדמנות גם להוסיף אלמנט עיצובי מרשים ומהמם? התקנת מעלית ביתית תגשים את כל החלומות האלה במוצר אחד, אבל במה זה כרוך? כמה זמן לוקח להתקין מעלית ביתית?

בעבודות ביתיות, הזמן הוא פקטור משמעותי במיוחד ולכן, חשוב מאוד שעבודה כזו תתבצע במיומנות, בבטיחות ובתוך מסגרת זמן קצרה ככל האפשר. זמן העבודה תלוי בכמה משתנים. ברמת העיצוב הדרוש, בגובה המבנה ובתנאי העבודה בבית הספציפי. באופן עקרוני עבודת התקנת מעלית ביתית נמשכת כשבוע. במצבים פשוטים יתכן אפילו פחות מכך ובתנאים מורכבים יותר ההתקנה יכולה לערוך עד כשבועיים.

משך ההתקנה עצמו הוא אכן קצר יחסית, אך התהליך כולו הוא ארוך יותר כיוון שהתקנה כזו דורשת תכנון מראש ובחינה מדוקדקת של כל המשתנים. תהליך התקנת מעלית מומלץ ביותר בעת תכנון בית חדש ובטרם התחילה חפירת היסודות וכך, תוכנית המעלית משתלבת באופן מושלם עם התוכנית האדריכלית הכללית ומומחה ההתקנה פועל יד ביד עם הקבלן המבצע. התאום של זמן הביצוע, יחד עם הביצוע ואופן שינוע הציוד הוא חשוב ביותר. בנוסף, על מנת לבצע התקנת מעלית נדרש לקבל אישור מיוחד לכך מהרשות המקומית אך אישור זה ניתן לקבל בקלות כיוון שהוא מוגדר כ"עבודה מצומצמת" על פי החוק בישראל, מה שאומר שהוא איננו אישור הנדסי מורכב.

כמה זמן לוקחת התקנת מעלית בבית קיים?

משך ההתקנה של מעלית בבית קיים תלוי מאוד בתנאי השטח והבית עצמו. ייתכנו מצבים בהם ההתקנה היא פשוטה יותר ותמשך כשבוע וייתכנו מצבים בהם נדרשת עבודת שיפוץ נרחבת בטרם ההתקנה עצמה.

לאחר ההתקנה, מתבצעות בדיקות בטיחות מקיפות על מנת לוודא שאכן המעלית עומדת בכל התקנים הנדרשים והיא מוכנה לשימוש. 

  • סוג המעלית

ישנם שני סוגי מעליות: מעלית גיר ומעלית הידראולית. משך ההתקנה של מעלית הידראולית ארוך יותר בדרך כלל.

  • סוג הדלת

ישנם מגוון סוגי דלתות ואפשרויות פתיחה של המעלית המשפיעים על המראה הדקורטיבי ועל רמת הבטיחות של המעלית ומשתנים אלה משפיעים גם על משך זמן ההתקנה.

  • החיים בבית

משך זמן התקנת מעלית בבית קיים תלוי מאוד בחיי הבית. בכמות האנשים הגרים בו ובסדר יומם.

כשמדובר במעליות, התהליך מתחיל תמיד בפיר המעלית וממשיך משם. מכיוון שמעליות דורשות תכנון רב ועיצוב לפני ההתקנה, אין זו עבודה המבצעת כלאחר יד. ההחלטה על הוספת מעלית בתחילת פרויקט הבנייה או השיפוץ מאפשרת לשלב את התכנון בתוכניות הבנייה.

אם תשלבו את המעלית בתוכניות הבניין מלכתחילה, תוכלו להחליט היכן היא משתלבת באופן המושלם ביותר בבית מבחינת עיצוב ופונקציונליות. סביר להניח שיש לכם חזון של מעלית אידיאלית עבור הבית שלכם. ככל שתקדימו לערב חברת מעליות מיומנת, כך ייטב!

כל מעלית ביתית דורשת פיר במידות ספציפיות. אם החלטתם להוסיף מעלית ביתית במהלך בניית בית חדש, לאחר יציקת יסוד המבנה, המשמעות היא טרחה ועלויות מיותרות. הסיבה לכך היא שהקבלן יצטרך לחפור שטח במרתף המספיק לבור המעלית הביתי, שהוא בדרך כלל בעומק של כמטר ויש לו דרישות מבניות מסוימות. 

בסך הכל, התיאום עם המתקינים מקל על העומס. עבודה עם חברה מנוסה תספק לכם אפשרויות וגמישות במתן מענה לצרכי המעלית הביתית הייחודיים שלכם.   

עבור חווית המעלית הביתית הטובה ביותר, חברה מנוסה היא הכרח. בדקו היטב את הניסיון של החברה, בקשו לראות עבודות קודמות, בחנו את רמת הנוחות והעיצוב ובקשו חוות דעת והמלצות מלקוחות קודמים.

בחרו את החברה הטובה ביותר עבורכם שתיקח אתכם למעלה! 

התקנת מעליות

תפריט נגישות