מוקד שרות 24/7 למעליות 03-6318163 | מכירות 052-7208866 | [email protected] |

שירות התקנת מעליות של ברלינר

חברת ברילנר מעליות בע"מ הינה חברת בעלות ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום המעליות (והמעלונים). החברה מבצעת התקנת מעלית חיצונית או פנימית לכל סוגי המעליות והוספת מעלית במסגרת תמ"א 38, בין אם מדובר במבנים חדשים או במבנים קיימים, תוך כדי מתן שירות 24 שעות ביממה ומקצועיות חסרת פשרות.

חברת ברלינר מתקינה מעליות בבניינים חדשים וקיימים, תמ"א 38 ובבתים פרטיים.

התקנת מעלית בבניין חדש

התקנת מעליות בבניינים חדשים ובמסגרת תמ"א 38

חברת בלרינר מתמחה בתכנון יסודי של בניית המעלית בבניין חדש, תכנון מספר המעליות הדרושות, בחירת המעלית המתאימה ביותר לצורכי המשתמשים: דלתות נפתחות משני הצדדים, דילוג על קומות ועוד. כמו כן, אנו מבצעים התקנת מעליות במסגרת עבודות תמ"א 38 לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה. במסגרת עבודות אלה, מחזקים קבלנים ואנשי מקצוע מבנים ישנים, ובמקום שהדיירים או המדינה ישלמו עבור השיפוץ, הם מוסיפים קומה או שתיים למבנה ואת הדירות שבהן יכולים למכור וליהנות מהרווחים, או לגור בהן בעצמם. הוספת הקומות מלווה בדרך כלל בהוספת והתקנת מעלית (חיצונית או פנימית) לרווחת כל הדיירים.

התקנת מעליות בבית משותף

החלטתם על התקנת מעלית בבניין משותף , יש לנו נסיון רב בהתקה של מעליות בבניינים קיימים, למידע נוסף על התקנת מעלית בבית משותף 

התקנת מעלית בבניין קיים

התקנת מעליות בבתים פרטיים

בנוסף להתקנת מעליות במסגרת תמ"א 38, חברת ברלינר מתכננת, בונה ומבצעת הוספת מעלית גם לבתים פרטיים. הוספת מעלית בבית פרטי מעלה את ערך הבית ומספקת מענה לאנשים המתקשים לעלות במדרגות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

שירות התקנת מעליות מקצועי מבית ברלינר!

השירות שלנו כולל הבטחת פעולתן התקינה של המעליות באופן שוטף וקפדני, שירות תיקונים מקצועי במידת הצורך ושירותי חילוץ במקרי חירום, מידע נוסף על אחזקת מעליות ראה כאן. המומחים של ברלינר יספקו לכם ייעוץ מקצועי והכוונה מלאה לבחירת המעלית, וילוו אתכם לאורך כל הדרך עד להשלמת התקנת המעלית בבניין שלכם.

חברת ברלינר – למעלה מ-30 שנה בתחום המעליות …

כבר לפני כמה עשרות שנים, עם התפתחות טכנולוגיות הבנייה החדשות, החלו לבנות לגובה. מכיוון שצריך היה למצוא פתרון נוח שיאפשר לאנשים המתגוררים בקומות הגבוהות להגיע אל דירתם, החלו לעבוד על פיתוחה של המצאה גאונית שהיום כולנו מכירים בשם מעלית. לאחר שביצעו את הבדיקות הדרושות למען בטיחות המשתמשים בהן, החלו לבצע התקנת מעליות בבניינים החדשים שנבנו. למרות זאת, נשארו עדיין מבנים גבוהים שנבנו לפני שנים, בטרם השימוש במתקנים אלה היה נפוץ בארץ, ואשר לא הותקנה בהם מעלית עד היום. בדיוק לשם כך נועד שירות הוספת המעלית שלנו.

רוצים לדעת כמה עולה מעלית? עברו למאמר הבא >>

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר עם הנציג שלנו עוד היום!
סניף מרכז 03-6318163
סניף באר שבע והדרום 08-9405327
*ללא התחייבות